Beşiktaş Napoli Rövanş Maçı Şifresiz Hangi Kanalda Saat Kaçta

*Not 1: Maç sonucu doğru tahmin edip yoruma yazanlara Beşiktaş forması hediye edeceğiz. 

Beşiktaş Napoli Rövanş Maçı, 1 Kasım Salı Akşamı Saat 20:45’te Şifresiz olarak TRT 1 Ekranlarından naklen yayınlanacaktır. 

Not 2: Alttaki yazı ilk maç için yazılmıştır.

Şampiyonlar Ligi B grubunda mücadelen eden temsilcimiz Beşiktaş, 19 Temmuz Çarşamba gecesi saat 21:45’te İtalyan temsilcisi Napoli ile karşılaşacak.

Beşiktaş Napoli Maçı 19 Temmuz Çarşamba gecesi saat 21:45’te şifreli bir kanal olan Tivispor kanalından yayınlanacaktır. Karşılaşmayı şifresiz olarak izlemek isteyenler ise bir Azerbaycan kanalı olan Idman Tv’den maçı naklen ve şifresiz olarak izleyebilirler.

Karşılaşma öncesi Beşiktaş 2 puanla 2.sırada yer alırken, deplasmanda karşılaşacağı rakibi Napoli ise 6 puan ile 1.sırada yer almaktadır. Karşılaşma öncesi açıkçası neredeyse tüm futbol otoriteleri Napoli’nin kazanacağını öngörmekte ve hatta bahis siteleri bu yönde oranlar belirlemiş durumdadır. Fakat biz takımımız olan Beşiktaş’a başarılar diler ve rakibini bozguna uğratmasını umuyoruz.

Bizde site olarak maç öncesi bazı HEDİYELER dağıtmak istiyoruz. 🙂

Maçın sonucu yorum olarak bu sayfaya yazın. Maç sonunda, sonucu doğru olarak bilen 2 kişiye kargo ücreti dahil Beşiktaş forması göndereceğiz. Tabi ki formalar orijinal değil, ama sıfır 🙂 Uzun süre işinizi görecek kalitede olduğundan emin olabilirsiniz.

Hadi bakalım gelsin maç sonucu tahminleri…

 

Dynamo Kiev 1-2 Napoli