Galatasaray Beşiktaş

Galatasaray Beşiktaş

Galatasaray Beşiktaş maçı 2 Aralık Cumartesi günü akşam saat 19:30’da başlayacak ve Beşiktaş stadında oynanacaktır. Karşılaşmayı Bienspor kanalından şifreli olarak izleyebilirsiniz. Karşılaşma öncesi ev sahibi ekip Beşiktaş ligde 23 puanla 4.sırada yer alırken, rakibi Galatasaray ise 29 puanla 1.sırada bulunmaktadır.

Not: Aşağıdaki yazı eskidir.

Süper ligde bu hafta haftanın maçı ve derbisi, lider Beşiktaş ile son zamanların sıkıntılı ve isteksiz takımı Galatasaray arasında geçecektir.

Galatasaray Beşiktaş Maçı Saat Kaçta Ne Zaman

Galatasaray Beşiktaş Maçı 27 Şubat Pazartesi akşamı saat 20:00’da başlayacaktır. Maçı Bienspor tv den naklen ve şifreli olarak izleyeceksiniz. Karşılaşma önce Beşiktaş 47 puanla ligde lider durumda yer alırken, ev sahibi Galatasaray ise 40 puanla 3.sırada yer almaktadır.

Galatasaray Beşiktaş Maçı Hangi Kanalda

Galatasaray’ın yeni teknik direktörü Igor Tudorla bu maçı mutlak suretle kazanması beklenirken, maçın favorisi ise hiç şüphesi Şenol Güneş’in yönetimindeki Beşiktaş takımıdır.

Galatasaray Beşiktaş Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman

Galatasaray Beşiktaş Maçı Hangi Kanalda Saat Kaçta Ne Zaman


10 thoughts on “Galatasaray Beşiktaş

  1. Size İsveç’ten yazıyorum. Türkiye’de maçlar neden şifreli kanaldan yayınlanır ki, hadi yayınladınız diyelim aylık ücreti neden bu kadar pahalı. Maçları izletmeyelim diye ellerinden geleni yapıyorlar. İsveç’te maçları izlemek gerçekten çok ucuza.
    Son olarak, Galatasraay2ın farklı kazanacağını düşünüyorum.

  2. Beşiktaş özellikle bu yıl hep büyük maçlarda iyi performans çıkarıyor. Büyük maçların takımı diyebiliriz. Galatasaray’ın Fenerbahçe ve Başakşehir karşısında ki düştüğü aciz durumu göz önüne alırsak eğer, Beşiktaş’ın Galatsaray’ı çok kötü bir farkla yeneceğini ve rezil edeceğini söyleyebiliriz. Başakşehir maçından daha büyük bir fark ortaya çıkabilir.

  3. Galatasaray eğer bu maçı kazanırsa bence şampiyonluk yolunda büyük bir adım atar. Yok eğer kazanamazsa sadece 3 puan değil aynı zamanda tudorda itibar kaybeder. Ve felaket tellalları da boş durmaz bu adam büyük maç kazanamıyor diye yaygaraya devam ederler.

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. İşaretli alanları doldurunuz *